A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Remzije Strumcaku (Rema)

Choose star rating

Rating:  4.4 / Votes cast:  19
BIOGRAFIA: Remzije Strumcaku (Rema) is a popular singer of Modern Traditional, Tallava & Traditional Wedding music. Në vitin 2011, Rema, Elizabeta Marku, Xhezair Elezi & Zef Beka publikojnë albumin "Moj Dashni E Vjeter". Në vitin 2012, Remzije Strumcaku publikon albumin "Live". Në vitin 2014, Remzije Strumcaku publikon albumin "Dridhe Belin". Më datë 9 Dhjetor 2015, Rema publikon videoklipin "I Need Your Love". Në vitin 2016, Remzije Strumcaku (Rema) publikon albumin "Kenge Dasmash 2016". Më datë 3 Mars 2017, Remzije Strumcaku publikon videoklip...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Kenge Dasmash 2016 (2016)

Dridhe Belin (2014)

Live (2012)

Moj Dashni E Vjeter (2011)


» Add A Song »

Po Knaqem
A Thua Ma Fale
I Need Your Love
Shprehu


Related Artists:

Drandofile Rama (Filja)

Majlinda Topanica

Blerina Gashi

Shemsie Gashi

Arbnore Kleçka

Xhevahire Bytyqi

Vjollca Selimi

Fate Berisha

Edona Bujari

Leta


Tags: Remzije Strumcaku, Remzie Strumcaku, Rema

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018