A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Rema, Elizabeta Marku, Xhezair Elezi & Zef Beka - Nuse Nga Kosova


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

31/12/2011

2011-12-31T00:00:00

See Also

Zef Beka

See Also

Xhezahir Elezi (Xheza)

See Also

Elizabeta Marku

Song from the album:

"Moj Dashni E Vjeter"


Miq e shok o edhe vllazni
N'dasem djalit o sot ju kam thirr
Edhe pse un jetoj n'mergim
E baj dasmen o ne vendin tim

Ref...2x
Sot me gezim ju kam bashku
Me hjek te madhe me vallzu
Nuse marrim nga Kosova
Ketu i kemi rranjet tona

II
Dhandrri i bukur o po rrin tuj kesh
Nuse t'bukur o na paska zgjedh
Jo nuk deshi grue nga Evropa
Mori çiken ma t'mir nga Kosova

Ref...2x
Sot me gezim ju kam bashku
Me hjek te madhe me vallzu
Nuse marrim nga Kosova
Ketu i kemi rranjet tona

...

Ref...2x
Sot me gzim ju kam bashku
Me hjek te madhe me vallzu
Nuse marrim nga Kosova
Ketu i kemi rranjet tona.


Lyrics submited by  arsimdiber
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018