A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Remzije Strumcaku (Rema) - Të Dashuroj


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/11/2012

2012-11-25T20:17:47

Song from the album:

"Live"It's a long time that we try finding the lyrics to "Të Dashuroj" sung by Remzije Strumcaku (Rema).
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Remzije Strumcaku (Rema) attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics

One song with the same title was found and it's sung by Hidaver Osmani. We wish that's the lyrics you are looking for:

Ty,ty të deshta
T'këndova,por ti
Më tradhëtove dhe shkove
Për ty,
Bëra gjëra që s'bëhen
Por kot,
Shkove ike dhe nuk
Të pash dot,
Më le të shkret
Kujt tash t'i këndoj

Ref:
Të dashuroj thoje
Shumë mirë m'kujtohet
Nuk e kam dit
Se nuk duhet besohet

Ty,ty të besova jetova
Për ty,
Humba vehten shkatrrova
Për ty,
Bëra gjëra që s'bëhen
Por kot,
Shkove ike dhe nuk
Të pash dot,
Më le të shkret
Kujt tash t'i këndoj

Ref:
Të dashuroj thoje
Shumë mirë m'kujtohet
Nuk e kam dit
Se nuk duhet besohet

Tekst:A.Asani
Muzika:A.Asanimore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018