A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Remzije Strumcaku (Rema) - Solla Solla Mindilin


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/10/2012

2012-10-01T14:48:27


It's a long time that we try finding the lyrics to "Solla Solla Mindilin" sung by Remzije Strumcaku (Rema).
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Remzije Strumcaku (Rema) attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Vjollca Selimi - Solla Solla Mindilin

2x
Solla Solla Solla Solla Mindilin
Mora Mora Mora Mora mat Mirin

2x
Solla Solla Solla Solla Shamien
Mora Mora Mora Mora Mat Miren

Aziz Murati - Solla Solla Mindilin

bukuriii.. pot shoh me sy e emrin tan spo ta di x2.

solla soolla solla solla mindilin mora mora mora mat mirin ....solla solla solla solla mindin mora mora mat mirin

a e di kur m`jetu betu se me mu ke mu martu .. a e di kur ma dhe besen se me mu do \dot bajsh martesen ..

solla soolla solla solla mindilin mora mora mora mat mirin ....solla solla solla solla mindin mora mora mat mirin x4
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018