A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Remzije Strumcaku (Rema) - Je Ma E Mira


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

25/05/2012

2012-05-25T16:03:01


It's a long time that we try finding the lyrics to "Je Ma E Mira" sung by Remzije Strumcaku (Rema).
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Remzije Strumcaku (Rema) attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Chajlan-g - Je Ma E Mira

Ref: 2x

Je ma e mira n`club Un n`sy po ta thom
Je ma e veqant jo s`të ndroj me askond
Sonte po du Vetëm ty po t`du
Je ma e mira sOnte për mu

Enis aKa Krali:

Je ma e mira Knej bejb hej Dont stop(stap)
Krejt shek shek Lady je ma e mira n`club
Po dukeh shum Nice(Najs) T`kisha shkri sikur ice
Shek shek Lady You are so nice
Okay yo okAy Lady dont stop
Kur je ti n`club qdo her e bon qart
m`Tranon kUr m`shikon
zemër t`ha si bombon
Je ma e mira lady besom
Luje bone Hot me ket reggaeton
Se po ta kalLi cLubin qashtu qysh ti don
Zemer besom Zemer kuptom
1 nat me kon me mu asniher sum haron
Okay hej Natën ta nxej Dridhe ti zemer se veq ty
t`kom ne shej Okay hej per mu je okay
Afrohu me ta kic qat buzz o heyy..

Ref: 2x

Je ma e mira n`club Un n`sy po ta thom
Je ma e veqant jo s`të ndroj me askond
Sonte po du Vetëm ty po t`du
Je ma e mira sOnte për mu

LiL-ONe:

Yoo qe ku jom qe Ku jom
edhe une di me flow
Qaty bitch ku ka nejt
Une e boj gangsta show
Për qata mos u habit për qdo dita ta boj 1 hit
Dridhe sille MaxiMum Për qata mos u halit
Qeshtu rreni po vazhdon e ti mu pom bllokon
Qyshtu e kallim na ma shum? Qe e bojm me reggaeton ..Dalim shetisim me kerr Ku mrIj ne shpi a po Më mer KadaL stoP bukuroshe Nuk jom djal qaq pa sher shek shek po ta thot
Edhe un pe shof ket sen Po t`kshyri drejt n`sy veq 1 puthje a pom Len..Yes Yes po me thot e u shkri si sheqer T`lutna tani ma na`ton
Qe qaty koka terr E di qysh don ti e di qysh pranon ti kur je n`dor tem si bomb explodon ti
Stop naL ma kadaL se Jom bo Jo`normaL
Je ma e mira Lady dridhe mos u naL..

Ref: 2x

Je ma e mira n`club Un n`sy po ta thom
Je ma e veqant jo s`të ndroj me askond
Sonte po du Vetëm ty po t`du
Je ma e mira sOnte për mu

Alban aKa UjKu:

Shek Shek Bejbe je ma e mira
Jo ty nuk të ndoj as me 1000 lira
Je shum e veqant lady je je ka m`shkrin
comon comon i Am the king
I am the One T`kisha honger si bombon
hec ti me mu se e di qe po ta don shum crazy po dukesh n`stil kur po t`shof qeshtu na vina senin ta kallim siLle me mu e luje bonita comon with me i love you chikita Stilin dukat afrohu ma ngat
Pe shof qe po tA thej bone sa ma hot
Kur une jom n`bin krejt femrat po qohen veq me 1 zo zo Krejt n`kom po qohen...

Ref: 2x

Je ma e mira n`club Un n`sy po ta thom
Je ma e veqant jo s`të ndroj me askond
Sonte po du Vetëm ty po t`du
Je ma e mira sOnte për mu..

Shyhrete Behluli - Je Ma E Mira

Ref:
Je ma e mira, je ma e mira
- na tranove sonte krejt
Je ma e mira, je ma e mira
- me nejt shtremt e me fol drejt

Luj, luj edhe lshoj floket fije - fije
- luj, luj gjitha shoqet hinen nder hije
Me pas dit tjerat me vallzu
- moti kishin dal me ty me lu
veq po tuten me u krahasu me ty

Ref...x2
Je ma e mira, je ma e mira
- na tranove sonte krejt
Je ma e mira, je ma e mira
- me nejt shtremt e me fol drejt

Luj ,luj - shtatin tënd askush nuk e pati
- luj, luj - edhe shoqet plasen nga inati
Me pas dit tjerat me vallzu
- moti kishin dal me ty me lu
veq po tuten me u krahasu me ty

Ref...x2
Je ma e mira, je ma e mira
- na tranove sante krejt
Je ma e mira, je ma e mira
- me nejt shtremt e me fol drejt

...

Ref...x3
Je ma e mira, je ma e mira
- na tranove sante krejt
Je ma e mira, je ma e mira
- me nejt shtremt e me fol drejt
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018