A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Renato Doko

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  18
  • Age:
  • 19
BIOGRAFIA: Renato Doko is a singer of Pop & Hip-Hop music. Pasioni i tij eshte arti skenik, qe ne vogeli. Ai vjen nga nje familje e thjeshte nga qyteti i mrekullueshem i Pogradecit. Më datë 28 Shtator 2016, Renato publikon videoklipin "Tipi". Më datë 12 Dhjetor 2016, Renato Doko publikon videoklipin "Bob". Më datë 10 Janar 2018, Renato Doko publikon videoklipin "Fustani". Më datë 9 Korrik 2018, Renatto publikon videoklipin "Dale Dale"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Endi Muca

Addi Pllana

Nikinjoo

Poku

Rap Kills

Agon Latifi

Arjan Rrahmani

Katilirrebel

Niti

THUG1


Tags: Renato, Renato Doko, Renatto

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018