A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rifat Ibrahimi

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Rifat Ibrahimi is a singer of Ethno & Folk Ballads music. Më datë 12 Korrik 2018, Rifat Ibrahimi publikon videoklipin "Pa Ty Ndihem Shum I Lire"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lorenc

Fluro

Gzim Hoxha

Endy-M

Malsor Abazi

Lumi's

Bigu

Black'1

Trap Life

Fllowmaster


Tags: Rifat Ibrahimi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018