A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Rinna

Tags: Rinna, Rina, Rinna Bega, Rinesa Bega

Origin: Ferizaj    Age: 19   Zodiac sign: ♊ Binjaket  
Rinna is a popular singer of Pop music. Rinesa Bega, emri artistik i se ciles eshte Rinna ajo ka lansuar videoklipin e saj te pare qe titullohet "Tjeter dite" me muzike te BiniStudio me tekst nga Timi dhe me videoklip nga IMAGINE FILMS LLC. Ajo pati sukses me kete kenge ku mbolli mijra shikime mbrenda nates, Rinna thote se projekti i dyte do te lansohet shume shpejt e cila do jete nje balade ,ajo thote se nuk do te ndalet aspak qe projektet do vine dhe qe do ju pelqejn shume, ajo kendo...

>> Full biography >>


  • Find Rinna on social networks:
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  11

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018