A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Ronela Hajati

Choose star rating

Rating:  4.7 / Votes cast:  384
  • Origin:
  • Tiranë 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 28
  • Zodiac sign:
  • Virgjeresha ♍
BIOGRAFIA: Ronela Hajati is a very famous singer and songwriter of Pop music. Dalja e e pare e Ronela Hajatit ne televizion shenon ne moshen 4-vjecare ne emisione femijesh. Qe e vogel ka studiuar piano dhe balet,pjesemarrese ne shume festivale femijesh duke permendur cmimin e pare ne Tetove, Maqedoni ne Festivalin e vitit. Me pas ne moshen 12 vjecare ka qene e pranishme ne spektaklin "Kerkohet nje yll",duke vijuar 6 muaj me vone si nje konkurrente e Talent-Show-t "Ethet e se premtes mbrema" dhe arriti te kualifikohej deri ...

>> Full biography >>


Ethet E Së Premtes

(Contestant)

Twitter

Account

Instagram

Account

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Anxhela Peristeri

Silva Gunbardhi

Selma Bekteshi

Eva Ndoja

Ledina Çelo

Alketa Vejsiu

Arilena Ara

Çiljeta

Klea Huta

Eneda Tarifa


Tags: Ronela Hajati, Ronela Ajati

Ronela Hajati in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018