A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
ETHNIC MUSIC

:: This Week's Most Wanted

Karrieren e tij si kengetar e nisi shume i ri sepse qe ne femijeri kengen tallava e adhuronte. Filloi qe te shkonte ne ahengje, dasma dhe keshtu u be...
U lind e u rrit ne Tirane ne familjen e tij tiranase. Statusi i martuar dhe baba. Fama e tij u rrit ne vitet 2000 me albumet e tij te famshme me kenge...
Une jam Florian Krasniqi dhe jetoj ne Gjermani. Prinderit e mi vin nga komuna Vushtrris fshati stanovc i Ulet Me muzik mirem si femi kur isha 3 vjeq ...
Tafa është një këngëtar i ri në estradën shqiptare. Jeton në Gostivar të Maqedonisë së bashku me familjen e tij , ku pjestarë janë prindërit, vëllai i...

:: TOP 100

» Full charts »


:: Updates


:: PhotoGallery
lyrics.al © 2007 - 2017