Add Lyrics
  Add Poems
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
JUNIORS CORNER

:: This Week's Most Wanted

Pëllumb Hajdari vijon klasën e shtatë në Prishtinë në shkollën Emin Duraku. Eshtë me i vogli i shtëpisë dhe ka një motër dhe një vëlla më të madh se a...
Read more
Erza Muqolli eshte 9 vjecarja me prejardhje shqiptare, nga fshati Zabel i Drenices,por qe eshte lindur dhe jeton ne France,ne qytetin Sarreguemines. Q...
Read more
I talentuar, simpatik dhe shumë i dashur nga bashkëmoshatarët e tij. Ky është Albion Rexhaj, këngëtari qe po i bën për vete shumë fëmijë brenda dhe ja...
Read more
Shkollen fillore e kreu ne Gjilan (sh.f."Selami Hallaqi") ndersa tani eshte duke vijuar mesimet ne gjimnazin "Zenel Hajdini" (klasa 10). Talenti i ...
Read more
Jona Zeneli është një këngëtare e re, e cila përveç muzikës ka ditur të tregoi se përveç këngës nuk mund t’i lë pas edhe mësimet. Pasi ka filluar ...
Read more
Diana Tahiri eshte motra e Adelina Tahirit dhe ka kenduar te festivalin Ylberi....
Read more
Ishte 5 vjeqare kur e realizoj kengen e pare te titulluar "Une mbaj emrin tend" e siq thote kenga ashtu edhe ndihet krenare qe mban emrin e gjyshes. p...
Read more
Në moshën pesë vjeçare, Ema Smajli filloi të merret me shumë aktivitete, dhe atë: këndim, sport, pikturim, mësimi i gjuhëve të huaja, piano, etj. Qys...
Read more
Donika Nuhiu është këngëtare shqipëtar nga Lugina e Preshevës. Donika është njëra ndër të parat këngëtare nga Presheva e cila bëri bujë në rajon, duke...
Read more
Albana Berisha eshte nje kengetare qe kendon kenge per femije. Ajo jeton ne Prishtine me familjen e saj....
Read more
Qe nga mosha 5 vjeçare ka filluar te kendoj, te vallezoj dhe tani po ndjek Shkollen e Muzikes me instrumentin piano. Vjollca Osmani ka fituar 3 vende ...
Read more
LORINA DULA JETON NE PRISHTINE DHE ESHTE NE SHKOLLEN FILLORE DARDANIA NXENESE E KLASES SE VII. NE FUND TE VITIT 2010 LORINA KA PUBLIKUAR SPOTIN ME KE...
Read more
Pamela Kovaci lindur dhe rritur ne Elbasan. Pjesmarrese ne aktivitete te ndryshme muzikore si: Perform-fest, The mams, Gjeniu I Vogel etj. Ka intepre...
Read more
Artemisa Mithi jeton ne Shkoder dhe eshte një nder femijet qe kane vendosur te sfidojn veten ne talentshowin Gjeniu i vogel 6. Ajo arriti deri ne nate...
Read more
Ai prej asaj kohe jeton ne Janjeve, muzika per te ka qene dhe eshte nje hobi, duke e vazhduar me seriozitet ai krijoi deri me tani dy kenge ku njera p...
Read more
Ka nisur rrugetimin per shpalosjen e talentit te saj ne programin "Gjeniu i Vogel 7" e me pas ne Festivalin e 52-te te Femijeve, me nje kenge te kompo...
Read more
Roderika Ukelli ka lindur ne Slloveni. Ajo ka lansuar 15 kenge deri tani: 1. Kenga e pare u realizua ne moshen 2 vjeçare dhe titullohej "Pasta". 2...
Read more
Vesa Berisha jeton ne Suhareke. Muzika dhe Baleti jane dy pasione te Veses por gjithmone ne radhe te pare e ka mesimin....
Read more
Ilva Latifi eshte një vejze nga qyteti Elbasan. Ilva ka sfiduar vetën në talentshowin per femij Gjeniu i vogel 5 ku aty arriti deri ne naten e 8. Atë...
Read more
Eksperienca artistike: 22 Mars 2014 Festivali kulturor nderkombetar mes shkollave turke te Shqiperise, Ksoves dhe Malit te Zi, Pallati i Kongreseve. ...
Read more

:: TOP 100

» Full charts »

:: Updates


:: PhotoGallery
lyrics.al © 2007 - 2017