A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
S4MM

Tags: S4mm

Origin: Tetove   
S4MM is a popular singer of Hip-Hop music. Samiri ne publik eshte i njohur me Emrin S4MM. Ai eshte lindur ne Tetove, ka vepruar atje me shoket e tij te njohur si Illmill, Bennvs, JETON e te tjere. Me 16 qershor 2016, S4MM debuton ne muzike me kengen e tij te pare "I.K.T.H". Teksti eshte shkruar nga S4MM dhe u publikua me videoklip. Kenga e dyte ishte "Cocaina (remix)". Më datë 14 Tetor 2016, S4MM publikon videoklipin "Kingshit". Më datë 2 Dhjetor 2016, S4MM publikon videoklipin ...

>> Full biography >>


  • Find S4MM on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.6 / Votes cast:  55

S4MM in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018