lyrics.al

Sheila Haxhiraj - Ve Fillimi

We are sorry but ArkivaShqip/Acromax have decided to block the music video "Ve Fillimi" by Sheila Haxhiraj all over the web.

Choose star rating
  Rating:  4.5 / 74 votes cast


- Submitted by justi biber -

Zhurma Show 2013  
Erdhi dita q aq shum e prita
sa bukur po fillon
sa shum trokasin hapat
gjithka mbetet mbrapa
ja dola, s'ja dola
sapo nisa rrugn
kur doja e kisha
dhe kam gjthka

ndrra ime m pret, e kam atje
shkurt e shpejt sa mbyll syt
1, 2, 3 energjia ime je
ritmi po m sjell tek ti

REF:
This is why I need you boy, need you boy
This is why I need you boy, need you boy
All around my world
Baby what you're waiting for, waiting for
Baby waht you're waiting for, waiting for
Come into my world

2x
Sepse ka dika q ti nuk e di
eja, eja ta tregoj
ta them un tani
por s'e kam ditur kurr
kurajon kam gjet tek ti

REF:
This is why I need you boy, need you boy
This is why I need you boy, need you boy
All around my world
Baby what you're waiting for, waiting for
Baby waht you're waiting for, waiting for
Come into my world

... you're the world for me... nananana
... you're the world for me... nananana

REF:
This is why I need you boy, need you boy
This is why I need you boy, need you boy
All around my world
Baby what you're waiting for, waiting for
Baby waht you're waiting for, waiting for
Come into my world

This is why I need you boy...

Submit Corrections

Sheila Haxhiraj - Ve FillimiMore Songs from Sheila Haxhiraj

Sheila Haxhiraj
Sheila Haxhiraj


 14 


Dobesim EquiLybra