A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  3.7 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Sienna is a singer of Pop music. Më datë 24 Qershor 2017, Sienna publikon videoklipin "Mos Me Prit". Më datë 13 Janar 2018, Sienna publikon videoklipin "Se Kur E Don"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Asya Gashi

Almenda

Fatlume Mamuti

Xheisara

Argjenda Doçi

Donika Hoxha

Irida Pojani

Erysha

Ona

Jona Jasini


Tags: Sienna

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018