A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  30
  • Origin:
  • Kuçove 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 28
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Skerdi is a popular singer of Pop & Hip-Hop music. Skerdi është mjaft i dashur si në Shqipëri, po ashtu edhe në Kosovë. Bashkëpunon gjithmonë me artistë dhe autorë mjaft të njohur të muzikës shqiptare. Më datë 10 Janar 2012, Sk3rdi publikon videoklipin "Don't Stop", në bashkëpunim me Faruk Visoka. Më datë 23 Shkurt 2012, Sk3rdi publikon videoklipin "Dridhe", në bashkëpunim me Shkaterruesi. Më datë 31 Gusht 2013, Faruk publikon videoklipin "Fale", në bashkëpunim me Sk3rdi. Më datë 4 Dh...

>> Full biography >>


Instagram

Account

Youtube

Channel

Facebook

Profile

Add Official

Social Accounts


Also Check:

Noizy

Alban Skenderaj

Flori Mumajesi

Stresi

Bes Kallaku

Bujar Qamili

Sinan Hoxha

Ardit Gjebrea

Sergio

Vinz


Tags: Skerdi, Sk3rdi, Skerdi Ago

Skerdi in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018