A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  282
  • Origin:
  • Prishtinë 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 32
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Skivi is a very famous singer of Hip-Hop music. Visar Shala (Skivi) njihet si ne nder reperat me te mire e me te pelqyer ne trojet shqiptare. Karrieren e tij si reper e filloi ne vitin 2004 ku kishte formuar nje grup me reperin tjeter Ledri Vula te quajtur Skillz, bene buje me kenget e tyre. Kane dy albume shume te suksesshmene treg "Aftësi" dhe "Sex, Rap and Money". Pasi Ledri braktisi muziken, grupi Skillz shperbehet. Skivi nderthur karrieren e tij me anetaret e labelit Babastars dhe ne viti...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Babastars

(Current label)

Skillz

(Former member)

Twitter

Account

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Genc Prelvukaj (Gentz)

Getoar Selimi

Ledri Vula

BimBimma

Gold AG

Mc Kresha

Lyrical Son

2Ton

D.U.D.A.

Action Bronson


Tags: Skivi, Skillz, Visari, Visar Shala, Babastars

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018