A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Stefan Marena

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  2
BIOGRAFIA: Stefan Marena is a popular singer of Pop music. Ai studion për regji dhe shumë shpejt pret të diplomohet në Akademinë e Arteve. Stefan Marena e kemi parë të luajë rolet kryesore në Musical-ët e Tv Klan. Aktrimin dhe muzikën ai i shikon të lidhura bashkë dhe i ndërthur gjithmonë. Në vitin 2009, Stefan Marena merr pjesë në Star Academy Albania 4. Në Dhjetor 2009, Stefan Marena merr pjesë në Festivali i 48-të në RTSH me këngën "Rete S'na Ndajne". Në vitin 2011, Stefan Marena merr pjesë n...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Voice Of Albania

(Contestant)

Star Academy Albania

(Contestant)

Instagram

Account

Facebook

Profile

Youtube

Channel

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Elisa

Xhustino Hasani

Dr.Nice

Papush Sadiku

Met (Muhamed Brahimi)

Sajmir Çili

Ernis Çili

Egland

Egzon Krasniqi

Verim Zendeli


Tags: Stefan Marena

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018