A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Stresi - GTA


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  89

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

16/04/2018

2018-04-16T16:00:05

Edhe nese jena pa ti sum njeh hala,
Une nuk e di per qka po folin kta,
Po per asnjonin mu nuk mha,
Let dalin nese dojn, nese dojn kta,
Kta te tjeret lujt me shpata,
Une po rri tu bo hapa,
Cash, cash, cash situata,
Dalim dalim dalim si 5 shtata,
Jeta e shpejt amo nata so e qet,
Kjo loj nuk o per krejt,
Tash u bon disa vjet,
E di se ku do shkoj, e di se ku do dal,
Suksesi vjen te na, se te ju nuk ka val,

Po rrim neper rrug me luana,
Nje dor n'timon, tjetra tymon mariuhana,
Kodi si me vdek (yea) o banka, gati tana armet - GTA,

x4
Gati tana armet - GTA,
Gati jom kon un kur nuk jon kon kta,

Le be ska gajle (hahahahaha),
Kta lypin falje,
E kom 1 medalje (BadBoys for life),
Krejtve juve man une ju kom bo dalje,
Se skom nevoj une per shooter,
Skafandren nkry edhe hypi vet nskuter,
Ti m'njeh shum mir man jo une nuk tutem,
I'm fly kur te hapi parashuten,
Se krejt e din qe Stresi o ka fol i funit,
Se per mu jeni tfundit,
99,9 asnjo i vertet,
BadBoys for life, krejtve ju qi krejt,

Po rri neper rrug me luana,
Nje dor n'timon, tjetra tymon mariuhana,
Kodi si me vdek (yea) o banka, gati tana armet - GTA,

x4
Gati tana armet - GTA,
Gati jom kon un kur nuk jon kon kta,


Lyrics submited by @altinkanune-Cards (2)

2018-04-29 12:41:10
Po rri
neper rruge me luana,
Nje dor n'timon,
tjetra tymon mariuhana
2018-04-27 13:34:46
Se skom nevoj
une per shooter,
Masken nkry
edhe hypi vet nskuter

Add an e-Card

Fullscreenmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018