A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Tani Berisha

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Tani Berisha is a popular singer. Në Nëntor 2013, Tani Berisha merr pjesë në Musical-Fest 2013 me këngën "Te Dua Ty". Më datë 10 Gusht 2015, Tani Berisha publikon videoklipin "Çika Shqiptare". Muzika e këngës u punua nga vetë Tani Berisha, teksti u shkrua nga vetë Tani Berisha, ndërsa për orkestrimin u kujdes Dritjon Selmani. Më datë 29 Qershor 2017, Tani Berisha publikon videoklipin "Kalle çike". Muzika e këngës u punua nga vetë Tani Berisha, teksti u shkrua nga vetë Tani ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Dibosick

Flamur Terziu

Basstarap

Triple G

Fatmir Morina

Fitim Kelmendi

Veton

Geni

Driton

Stuhia


Tags: Tani Berisha

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018