A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Tinna is a singer. Më datë 9 Gusht 2018, Tinna publikon videoklipin "Eyo"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Genta Beqiri

Arbnore Zogjani

Nora Latifi

Maria (Top Fest)

Linda Pacolli

Leonora Deliu

Blina Elezi

Frosina Muji

Vesa Ymeri

Lena


Tags: Tinna

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018