A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

OFFICIAL CHART:
13 Nëntor 2017 - 19 Nëntor 2017

Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 13 Nëntor 2017 - 19 Nëntor 2017 dhe në vendin e parë ngjitet 33 pozicione kënga “Nje Lamtumire” nga Irkenc Hyka. Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Dritat” - Yll Limani (Pozicioni 4), “Hajmali” - Çiljeta (Pozicioni 17), “E çmendur” - Anxhela Peristeri (Pozicioni 34), “Nje Dite” - Blero (Pozicioni 59). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Merri Krejt” - Lindon Berisha (+136 pozicione), “Shiu” - Yll Limani (+74 pozicione), “Shokun S'e Lo” - Stresi (+67 pozicione), “Njesoj” - Elvana Gjata (+51 pozicione).

Browse Charts Archive: 2009 - 2017




lyrics.al © 2007 - 2017