A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

OFFICIAL CHART:
13 Gusht 2018 - 19 Gusht 2018

Publikohet renditja zyrtare e këngëve në teksteshqip.com për periudhën 13 Gusht 2018 - 19 Gusht 2018 dhe në vendin e parë gjejmë një hyrje të re, e cila katapultohet kështu direkt e në krye të renditjes. Bëhet fjalë për këngën “Fake” nga Tayna. Hyrjet e reja që u renditën më lart në TOP100 janë: “Fake” - Tayna (Pozicioni 1), “My Money” - Kidda (Pozicioni 10), “Gunshot” - Anestezioni (Pozicioni 16), “E Jotja” - Samanta (Pozicioni 21). Ngjitjet më të mëdha në renditje i arritën këngët: “Katile” - Majk (+86 pozicione), “Je Dashnia” - Yllka Kuqi (+72 pozicione), “Namek” - Shaolin Gang (+56 pozicione), “Te Molla” - Arnon (+52 pozicione).

Browse Charts Archive: 2009 - 2018
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018