A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  5
BIOGRAFIA: Tracks is a group/singers of Pop music. Nje grup me 6 djem nga Elbasani. Në Tetor 2017, Tracks marrin pjesë në Kënga Magjike 2017 me këngën "Ndjenjat E Para". Më datë 14 Shkurt 2018, Tracks Band publikojnë videoklipin "Ti"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Oni Dhe Elvini

Lloch

Okupatorat

Over's

Peppermint

A.R.C

Master D

Galeria 90

Zona

Vellezerit Hajdini


Tags: Tracks, Tracks Band, Track's

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies. Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018