A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Tracks Band - Ti


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  1

Comments

(0)

14/02/2018

2018-02-14T17:30:01

I vetmuar sonte ty po te shkruaj
jam i penduar ndaj me thuaj
te fala per ate qe bere ndaj eja rikthehu
neper cepa rrugesh vazhdoj eci i dehur

REF.:
ti si kuptove asnjehere lotet e mia
se kuptove kurre se ceshte dashuria
nuk e mendoje se un ty te doja
ti se meritoje te lendoja

Vazhdoj te vuaj dhe pse nuk ta them
nuk te thashe te dua e kjo me ngeli peng
nese ne jete do me jepej nje mundesi
do te doja shum te kthehesha tek ti

REF.:
ti si kuptove asnjehere lotet e mia
se kuptove kurre se ceshte dashuria
nuk e mendoje se un ty te doja
ti se meritoje te lendoja


Lyrics submited by Ermal Cekrezi


lyrics.al © 2007 - 2018