A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Trim Jetullahu

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  47
  • Origin:
  • Berlin 
  • Residence:
  • Kosovë 
  • Age:
  • 23
  • Zodiac sign:
  • Akrepi ♏
BIOGRAFIA: Trim Jetullahu is a popular singer of Hip-Hop music. Ndoshta i njohur për disa prej jush, Trim Jetullahu ka qenë deri tani pjesë e disa prej klipeve më të suksesshëm shqiptare si "M'ke rrejt" - Kida apo "Ti se din se" - Samanta ft. Onat. Ne vitin 2017, mori pjese "Dance With Me" ne TV Klan. Jeton ne Prishtine. Më datë 15 Janar 2016, Trim publikon videoklipin "Kur Don Ti". Më datë 3 Qershor 2016, Trim publikon videoklipin "Bla Bla Bla". Çekiç dhe Vig Poppa kanë krijuar këngën ndërsa për viz...

>> Full biography >>


Facebook

Profile

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

E-Nastick

Sparksi

Strongi

Reexhi

Melache


Tags: Trim, Trimi, Trim Jetullahu

Trim Jetullahu in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018