A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  967
  • Origin:
  • Shkup 
  • Residence:
  • Maqedoni 
  • Age:
  • 33
  • Zodiac sign:
  • Gaforrja ♋
BIOGRAFIA: Tuna is a very famous singer of Pop music. Një emër tashmë i njohur për të gjitha gjeneratat e muzikdashësve të muzikës argëtuese shqipe, kështu mund ta përmbledhim shkurt këngëtaren tonë Altuna Sejdiu – TUNA. Karrierën e saj e pati filluar shumë heret, që kur ishte 15 vjec filloi të këndonte madje si e re këngët e saj ishin shumë kontraverse për shoqërinë tonë. Por e tillë është Altuna Sejdiu, ose ndryshe nga të tjerët ose fare nuk i hy punës. Vajza nga Shkupi, e njohur për mbarë publiku...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Cozman

(Her ex-boyfriend)

Twitter

Account

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

S'ka Me Diktature (2006)

Tuna (2004)


» Add A Song »

Chonga
Fenix
MMV
Zemra Jem
Dyshemeja
Challenge
Bebi Vitit Te Ri
Bileta
Dy Tima
E Para Dhe E Fundit


Translations (2)


Related Artists:

Big Mama

Silva Gunbardhi

Elsa Lila

Linda Halimi

Anjeza Shahini

Miriam Cani

Zanfina

Adelina Emini

Soni Malaj

Rosela Gjylbegu


Tags: Tuna, Altuna, Sejdiu, Altuna Sejdiu, Zogu, Tuna Sejdi

Tuna in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018