lyrics.al

TUNA :: NEWSTuna, Cozman Dhe Geti, Remix Reggae Pėr Kėngėn “Fenix”


Choose star rating
  Rating:  4.8 / 16 votes cast

[05-01-2014]
Ėshtė publikuar njė version ‘live’ i kėngės remiks tė kėngės “Fenix” apo qė ndryshe e njohim si Zogu.
Tuna sėrish ka bashkėpunuar me Cozman, por atyre iu ėshtė shtuar tani edhe Getoar Selimi.Interpretimi ‘live’ nė njė prej programeve festive tashmė po qarkullon nė internet, pėrkundėr faktit se vet producenti i hitit, Zzap, ka bėrė thirrje qė tė mos shpėrndahet pasi sė shpejti del versioni zyrtar.Si do qė tė jetė, nė kėngėn e re vėrehen ritme mė reggae dhe mė festive, teksa e shohim njė Ghetto Geasy mjaft tė fuqishėm nė interpretim.
 (Telegrafi)

      Tuna - Fenix (Remix) (Ft. Cozman & Getoar Selimi) [Lyrics & Video]

See more articles from Tuna

Tuna
Tuna
    Table 'tekste_shqip.bioz' doesn't exist