A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  4.3 / Votes cast:  4
BIOGRAFIA: Ujqit is a group/singers. UJQIT klan i Formuar nga Da Killa KING RECORDS UJQIT Janë 3 antar Ata Jane:Trim'Zari(Trim Baliu),Be-Cee...Kokki(Korab Kasumaj) Ky Grup Tashmë uu be Shum i Njohur Ai ka Këngen Me Da.Killen Da.kiLLa Ft.Maksi & UJQIT - Kush ka Thon poo ashtu ai ka edhe Kënge Edhe Me kenGtarin e MireNjohur: PrincLumi ... E Cila Titullohet :Femna Jote PrincLumi Ft.UJQIT - Femna Jote...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Agus-Sejdo

Grupi Folklorik Gostivari

Galaxicstar

Grupi Fonia

Power Rap

Muhagjert

Mask's

Double-Headed

Top String Quartet

Bs Crew


Tags: Ujqit

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018