A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Unittick

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  25
  • Residence:
  • Angli 
BIOGRAFIA: Unittick is a popular singer of Hip-Hop music. U rrit në Londër nga mosha 11 vjeç. Filloi muzikën heret si hobi, por kohët e fundit e ka marrë seriozisht. Më datë 12 Shtator 2015, Unittick publikon videoklipin "#jenahoodstar". Më datë 22 Shkurt 2016, Unittick publikon videoklipin "Prej Fillimi", në bashkëpunim me Fugitive. Më datë 16 Prill 2017, Unittick publikon videoklipin "Le Ca Folin", në bashkëpunim me Varrosi. Më datë 13 Janar 2018, Unittick publikon videoklipin "LND2GL", në...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Youtube

Channel

Twitter

Account

Google+

Profile

Instagram

Account

SoundCloud

Profile

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Rrugaci I Art

Escobars

Rap J

Alex (Asdren Shabani)

Bidaki

O.D (Overdose)

Buca

Devcha

Z.E.F

B-Flow


Tags: Unittick

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018