A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Upss Niki

Choose star rating

Rating:  1.8 / Votes cast:  5
  • Origin:
  • Prizren 
  • Residence:
  • Gjermani 
  • Age:
  • 18
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Upss Niki is a singer of Hip-Hop music. Kreshnik Hoti (Upss Niki) perfundoi shkollen fillore ne SHFMU Lek Dukagjini. Momentalisht jeton ne Gjermani me familjen e tij. Më datë 16 Dhjetor 2015, Upss Niki publikon videoklipin "Lady Killa"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Looli

Blacknight

Bryte

Ibro

Bnassty

Dion

Faton Morina

Nitinjo

G-Fresh

Rexha-G


Tags: Upss Niki

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018