A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Uvejs Haxhi

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Uvejs Haxhi is a singer of Ilahi music. Më datë 16 Qershor 2017, Uvejs Haxhi publikon videoklipin "Loti I Pastër"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Den Hasanaj

Fazli Axhaj

Fersan Jahiu

Lavdrim Rexhepi

Florim Buzolli

Ibish Krasniqi

Enis Xhaferi

Nuhi Duraku

Avni Nebiu

Orhan Mustafa


Tags: Uvejs Haxhi, Uvejs Hadzi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018