A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valentina Llapri

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  95
  • Origin:
  • Kuçove 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 45
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Valentina Llapri is a writer. Pas emigrimit ne Milano te Italise kthehet ne vendlindjen e saj ku aty ushtron profesionin e fotografes. Ka provuar te merret me krijime te ndryshme letraro-artistike ku disa prej tyre i ka botuar ne rrjete te ndryshme sociale apo gazeta letrare,Vazhdon ende te shkruaje krijime per femije, poezi te ndryshme me tema nga realiteti, skica dhe tregime, shpresojme qe nje dite te marrin jete ne nje liber krijimet me te mira te saj....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Ganimete Jashari

Lindita Prenga

Eva Kacanja

Ilire Zajmi

Albana Subashi

Sofia Ziri

Aida Elb

Shyhrete Ahma

Rina Kolonja

Servete Elezi


Tags: Valentina Llapri

Valentina Llapri in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018