A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valentina Llapri

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  68
  • Origin:
  • Kuçove 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 44
  • Zodiac sign:
  • Peshqit ♓
BIOGRAFIA: Valentina Llapri is a not so popular writer. Pas emigrimit ne Milano te Italise kthehet ne vendlindjen e saj ku aty ushtron profesionin e fotografes. Ka provuar te merret me krijime te ndryshme letraro-artistike ku disa prej tyre i ka botuar ne rrjete te ndryshme sociale apo gazeta letrare,Vazhdon ende te shkruaje krijime per femije, poezi te ndryshme me tema nga realiteti, skica dhe tregime, shpresojme qe nje dite te marrin jete ne nje liber krijimet me te mira te saj....

>> Full biography >>


Add Official

Social AccountsRelated Artists:

Flogerta Krypi

Xhenisa Memolla

Darla Cepele

Xhovana Jahja

Irma Kurti

Zhuliana Jorganxhi

Alma Papamihali

Adelina Mamaqi


Tags: Valentina Llapri

Valentina Llapri in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018