A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Valeza Zogaj

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  7
BIOGRAFIA: Valeza Zogaj is a singer of Pop music. Më datë 6 Maj 2017, Valeza Zogaj publikon videoklipin "Nese Ti". Muzika e këngës u punua nga Darko Dimitrov, teksti u shkrua nga Lindon Berisha, ndërsa për orkestrimin u kujdes Darko Dimitrov. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Më datë 13 Janar 2018, Valeza Zogaj publikon videoklipin "Thirrje". Muzika e këngës u punua nga Cricket, teksti u shkrua nga Lindon Berisha....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ermi

Angel (Alma)

Donika Hoxha

Anela

Atma

Neshi Cakolli

Egy C

Deniz

Irida Pojani

Denisa Jashkuri


Tags: Valeza Zogaj

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018