A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Varrosi

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  576
  • Origin:
  • Burrel 
  • Residence:
  • Angli 
  • Age:
  • 29
  • Zodiac sign:
  • Peshorja ♎
BIOGRAFIA: Varrosi is a popular singer of Hip-Hop music. Varrosi eshte Rapper me grupin O.T.R. Ai ka lindur ne Burrel te Matit (Shqiperi), por tani jeton ne Londer, United Kingdom. Emri i tij i vertet eshte Denis Hajri. Më datë 4 Gusht 2014, Noizy publikojnë videoklipin "Take A Picture", në bashkëpunim me Lumi B, Lil Koli, Varrosi & Mc Kresha. Videoklipi u prodhua nga EMF Creative. Më datë 26 Gusht 2015, Varrosi publikon videoklipin "3pm ( Paulo Maldini 3)", në bashkëpunim me Lil Koli. Më datë...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

O.T.R.

(Current label)

Instagram

Account

SnapChat

Account

Add Official

Social Accounts


» Add A Song »

3pm ( Paulo Maldini 3)
Problemi
Pa U Lodh
Big Daddy
Bashk Me Shokin
Ti Nuk Je O.T.R
Got Barz


Translations (1)


Related Artists:

Lil Koli

Ace

JR

Stealth

Mody

Ibra-G

Zero

Addi

Tidra

Mali G


Tags: Varrosi

Varrosi in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018