A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vellezerit Bardheci

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: Vellezerit Bardheci is a popular group/singers of Rhapsodic Traditional music. Në vitin 2016, Vellezerit Bardheci publikojnë albumin "Flake E Lirise"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Flake E Lirise (2016)

I Madhi Zot Te Qofshim Fale


» Add A Song »


Related Artists:

Vellezerit Gojani

Grupi Llapusha

Grupi Folklorik Nga Grabovci

Grupi Folklorik Batllava

Rapsodet E Lumes Kukes

Grupi Folklorik Nga Gjilani

Grupi Dumoshi

Vllezrit Lamallari

Bijte E Marash Krasniqit

Bijt E Sefes


Tags: Vellezerit Bardheci, Vllezerit Bardheci, Vllezrit Bradheci

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018