A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vellezerit Lleshi

Choose star rating

Rating:  4.2 / Votes cast:  40
BIOGRAFIA: Vellezerit Lleshi is a popular group/singers of Rhapsodic Traditional music. Në vitin 2010, Vellezerit Lleshi publikojnë albumin "Bujari Dhe Qylaxhia" Më datë 10 Korrik 2014, Vellezerit Lleshi publikojnë videoklipin "Celulari". Më datë 12 Korrik 2014, Vellezerit Lleshi publikojnë videoklipin "Politika". Më datë 13 Korrik 2014, Vellezerit Lleshi publikojnë videoklipin "Unaz Per Ty". Më datë 30 Korrik 2014, Vellezerit Lleshi & Elizabeta Marku publikojnë videoklipin "Shkodra Jone". Më datë 27 Korrik 2015, Vell...

>> Full biography >>


Fans' Comments

(0) 🆕

Add Official

Social Accounts

Kenga Jone (2016)

Bujari Dhe Qylaxhia (2010)

Gjithë Shqipëtarët Janë Shqiponja


» Add A Song »

Shkodra Jone
Celulari
Dasma
Shuli I Plakut
Tradita Shqiptare
Politika
Unaz Per Ty


Related Artists:

Grupi Dumoshi

Grupi Folklorik Nga Grabovci

Rapsodet E Hasit

Vellezerit Gashi

Vellezerit Bardheci

Bijte E Bajram Bajes

Grupi Folklorik Batllava

Rapsodet E Lumes Kukes

Grupi Llapusha

Grupi Folklorik Hajvalia


Tags: Vellezerit Lleshi, Vllezerit Lleshi, Vllzrit Lleshi, Pjetër Lleshi, Pjeter Lleshi, Ndue Lleshi

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018