A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vendi Gashi

Tags: Vendi Gashi, Vendi

Origin: Prishtine    Residence:        Age: 11   Zodiac sign: Akrepi  
Vendi Gashi is a popular singer in junior music. Vendi jeton ne Janjeve, muzika per te ka qene dhe eshte nje hobi, duke e vazhduar me seriozitet ai krijoi deri me tani kater kenge ku dy prej tyre jane te realizuara me videoklipe. Vendi mori pjese ne "Kosova Fest Kids 2015" me kengen e pare te tij pjesemarrese "Babin e dua" me te cilen ai fitoi vendin e dyte ne kete kompeticion per femije. Kenga e radhes ishte "Jam si Boss" e cila u realizua me videoklip dhe u komentua mjaft shume! Ne v...

>> Full biography >>


  • Find Vendi Gashi on social networks:
Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  14

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2017