A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Venera Lumani

Tags: Venera Lumani, Venera, Venus, Lind Islami

Venera Lumani is a popular singer of Pop music. Vajza nga Struga e Maqedonisë, Venera Lumani është fituesja e edicionit të dytë të “The Voice of Albania”. Ajo ka triumfuar në natën finale, që u mbajt deri në orët e vona të së premtes, ku ka mundur në finale Jozefinën, Matejin dhe Mjellmën. Por, ndërsa kërkuam në Youtube për video të saj, pamë që e reja ka qenë protagoniste edhe në një tjetër talent show. Ajo e ka provuar për herë të parë të zbulojë talentin e saj, e madje e ka arritur me sukse...

>> Full biography >>


  • Find Venera Lumani on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  42

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018