A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Vllaznimi - Kam Gabu


Not Yet Rated


Comments

(0)

12/01/2018

2018-01-12T17:00:00


Sorry, this song lyrics is not yet available "Kam Gabu" sung by Vllaznimi.
Your help will be much appreciated, if you may add the lyrics to "Kam Gabu".
The music video from Vllaznimi attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add Lyrics


Here are some songs with the same title and we wish that at least one of these contains the lyrics you are looking for:

Vellezerit Mziu - Kam Gabu

Spaska qen e shkruar
tmë ngroh hija jote
gjithnji mke munguar
asnjiher si sonte

Kam gabu moj kam gabu
ty te tjetri të lash me shku
s'tkam harru moj s'tkam harru
t'lutem m'fal se jam pendu (2x)

Po e shoh shum ke ndryshu
sje ma ajo që mthe të du
edi shum un kam gabu
ty te tjetri të lash me shku

Dashurija është si loj
por jo të tallesh e të luash
dhe pastaj kur teket ty
si cigaren ate ta shuash

Sefe Duraj - Kam Gabu

1)
E pamundur po me duket ndarja sot
S´mund te flas, dhe syt e mi s´kane me lot
Nje pas nje mu shterren lotet ne kete nate
Qe te harroj po me duhet kohe e gjate
S'mund ti harroj buzet tua pak nga pak, pak nga pak.

Refreni;

E pranoj se kam gabuar, t'lutem m'fal
C´do njeri ne jete gabon kur ka nje hall
U mundova qe te them ty hallin tim
Por e pashe se asnjehere s'kishe durim.

Mos me thuaj se me mua me nuk je
Kujtoj pak ata premtime qe mi dhe
Po te them se asgje tjeter ska rendesi
N´zemren time pergjithmone do te mbesesh ti.

2)
E pamundur po me duket ndarja sot.
S´mund te flas, dhe syte e mi s´kan me lot
Nje pas nje mu shterren lotet ne kete nate
Qe te harroj po me duhet kohe e gjate
S'mund ti harroj buzet tua pak nga pak, pak nga pak.

Refreni;

E pranoj se kam gabuar, t'lutem m'fal
C´do njeri ne jete gabon kur ka nje hall
U mundova qe te them ty hallin tim
Por e pashe se asnjehere s'kishe durim.

Mos me thuaj se me mua me nuk je
Kujtoj pak ata premtime qe mi dhe
Po te them se asgje tjeter s´ka rendesi
N´zemren time pergjithmone do te mbesesh ti.
more...
lyrics.al © 2007 - 2018