A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Vllezerit Bajra

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  15
BIOGRAFIA: Vllezerit Bajra is a popular group/singers of Rhapsodic Traditional music. Në vitin 2013, Vllezerit Bajra publikojnë albumin "Nje Shqipri Do Te Jete Ne Ballkan"...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts

Nje Shqipri Do Te Jete Ne Ballkan (2013)

Amanet Prej Kombit Shqipes

Deshmoret Rane Per Liri

Largoj Shka Rojet Prej Ure

Nje Flamur I Lam N'gjak T'pareve

Amaneti I Adem Jasharit

Deme Ahmeti

Isuf Aga

Ne Po I Lutem Zotit T'madh


» Add A Song »


Related Artists:

Vellezerit Zogaj

Grupi Folklorik Nga Grabovci

Rapsodet E Hasit

Grupi Folklorik Batllava

Grupi Llapusha

Vllezrit Lamallari

Rapsodet E Lumes Kukes

Grupi Folklorik Hajvalia

Bijte E Marash Krasniqit

Grupi Dumoshi


Tags: Vllezerit Bajra

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018