A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhensila

Tags: Xhensila Myrtezai, Xhensila Myrtezaj, Xhensila

Origin: Tiranë    Residence:        Age: 24   Zodiac sign: ♈ Dashi  
Xhensila is a very famous singer of Pop music. Xhensila u be e njohur fale talent show “Ethet e se premtes mbrema”. Ajo atehere ishte vetem 14 vjeç. Është një nga këngëtaret me vokalin më të ëmbël që ka skena shqiptare. Për një kohë shumë të shkurtër ajo rrëmbeu zemrat e publikut me këngën dhe stilin magjepsës, duke mos përmendur edhe çmime të cilat i ka fituar nëpër kompeticione muzikore. E martuar Me Besart Kallakun Gjinin e portokallis. Xhensila ka marre pjese edhe ne “Top Fest”, nderko...

>> Full biography >>


  • Find Xhensila on social networks:
Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  1003

» Add A Song »


Çelsi I Zemres
Engjelli Im
Ama Doren
Da Da Da
High Love
Ring The Alarm
Vespa
Dikush Te Do
Liar

Translations (15)


Xhensila in e-Cards:

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018