A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhesika Polo

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  30
  • Origin:
  • Tirane 
  • Residence:
  • Shqipëri 
  • Age:
  • 21
  • Zodiac sign:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Xhesika Polo is a popular singer and songwriter of Pop music. Me zërin e saj ajo ka bërë për vete shumë fansa e megjithatë ajo tregohet modeste. Nuk ndihet më e famshmja e shkollës edhe pse tregon se ka pasur një mbështetje të jashtëzakonshme nga mësuesit e saj. Xhesi e ka muzikën në venat e saj. Mjafton të kujtojmë që ajo është mbesa e këngëtares së njohur të muzikës qytetare të Shqipërisë së Mesme, Valbona Mema. “Ambienti artistik ku jam rritur ka ndikuar vetëm pozitivisht”, tregon Xhesika, ndërsa shton s...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

X Factor Albania

(Finalist)

Youtube

Channel

Twitter

Account

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Arsinda

Linda Sadiku

Enxhi Nasufi

Selma Bekteshi

Sheila Haxhiraj

Edea Demaliaj

Dorina Garuci

Inna (Ina Kollçaku)

Irena Metalla

Anxhela Noti


Tags: Xhesika Polo, Xhesi, Xhesika

Xhesika Polo in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018