A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Xhevahire Bytyqi

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
  • Origin:
  • Prizren 
  • Age:
  • 34
BIOGRAFIA: Xhevahire Bytyqi is a popular singer of Modern Traditional, Tallava & Traditional Wedding music. Ajo ka bere shkollimin ne Prizren. Babai i saj eshte Halil Bytyqi dhe nena e saj quhet Zize Bytyqi. Më datë 4 Dhjetor 2008, Xhevahire Bytyqi publikon videoklipin "Kam Besu Ne Dashuri". Më datë 14 Maj 2018, Xhevahire Bytyqi publikon videoklipin "Djal Hastreti"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Vjollca Selimi

Elida Kryeziu

Leonora Bahiti

Syzana Jashanica

Njomza Kallaba

Gresa Ahmeti

Dafina Kastrati (Gjakove)

Shamsah

Marsida Saraçi

Monika Salihu


Tags: Xhevahire Bytyqi, Xhevahire Bytyci, Xheva, Xhevaire Bytyqi

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018