A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  3
BIOGRAFIA: Xhudit is a singer of Pop music. Më datë 14 Shkurt 2018, Xhudit publikon videoklipin "Edhe Nje Here"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Lorika Salihu

Esca

Denisa Jashkuri

Atma

Kejsi Vercani

Sarah Memmola

Wendi Bulku

Kristina Leka

Kristjana Pepa

Angela


Tags: Xhudit

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018