A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Not Yet Rated

BIOGRAFIA: YAL is a singer of Hip-Hop music. Më datë 8 Gusht 2018, YAL publikon videoklipin "KomercYAL"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Cotilla 016

Last Daddy

Big Blaze

Klajdi Salla

Luxhi

Eme

One Way

Diklaj

Grizzly

Black'1


Tags: Yal

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018