A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Yll Demaj

Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  100
BIOGRAFIA: Yll Demaj is a popular singer of Modern Traditional music. Në Dhjetor 2012, Yll Demaj merr pjesë në Fest Nota e Artë 2012 me këngën "Te Kerkoj". Më datë 1 Korrik 2010, Ylli Demaj publikon videoklipin "Lamtumir", në bashkëpunim me Dj Addi. Në vitin 2010, Yll Demaj publikon albumin "Dasma Jonë" Në vitin 2011, Yll Demaj publikon albumin "Ani Ani Shko" Në vitin 2011, Yll Demaj publikon albumin "Ty Te Dua Xhan" Më datë 25 Prill 2012, Yll Demaj publikon videoklipin "Maturant Po Na Thojne". Më...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts

Hajde Nuse (2018)

Redbull Me Vodka (2017)

Live 2017 (2017)

Princesha (2016)

Lena Lena (2013)

Hajde Hajde Te Vallzojme (2012)

Ani Ani Shko (2011)

Ty Te Dua Xhan (2011)

Dasma Jonë (2010)


» Add A Song »

Gurbetqar
Adresë Pa Emër
Shkrepe
Nxet
Qe Dy Jave
Maturant Po Na Thojne
Jepi Gaz
Oj Kosovë Oj Nëna Ime
Lamtumir
Ku Je Ti Shpirt


Related Artists:

Shqipri Kelmendi

Bekim Rexhepi

Sadik Uka

Beni Baksi

Shkelqim Kola

Besim Elshani

Edi Krasniqi (Edi)

Ardian Dema

Burak Vehapi

Ali Gërguri


Tags: Yll Demaj, Ylli Demaj, Ylli

Yll Demaj in e-Cards:

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018