A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  14
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Zega is a not so popular singer of Pop music. Ka vetëm dy muaj që meret me muzikë në mënyrë profesionale por këndon që e vogël. E lindur dhe e rritur në Zvicër e me origjinë artit si Zega ka vite që meret me muzikë që në moshë të vogël. Tashmë ajo ka nisur profesionalisht profesionin e këngëtares duke punuar kështu me dy producentët më të mirë nga Kosova Nurteel dhe Granit Gashi. Klipi i parë i këngëtares është punuar nga Msssive Production me të cilët punon dhe disa projekte të tjera me të ...

>> Full biography >>


Add Official

Social Accounts


Also Check:

Lauresha Ramadani

Fortesa Hoti

Albana Azizi (Thaila)

Edita Abdieski

Laura Radi

Annella

Arberie Zenuni

Dafina Buzhala

Anesa Jakupi

Qendresa Ibishi


Tags: Zega

Add an e-Card
lyrics.al © 2007 - 2018