A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  18
  • Origin:
  •  
  • Residence:
  • Zvicër 
BIOGRAFIA: Zega is a singer of Pop music. Ka vetëm dy muaj që meret me muzikë në mënyrë profesionale por këndon që e vogël. E lindur dhe e rritur në Zvicër e me origjinë artit si Zega ka vite që meret me muzikë që në moshë të vogël. Tashmë ajo ka nisur profesionalisht profesionin e këngëtares duke punuar kështu me dy producentët më të mirë nga Kosova Nurteel dhe Granit Gashi. Klipi i parë i këngëtares është punuar nga Msssive Production me të cilët punon dhe disa projekte të tjera me të ...

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Instagram

Account

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Adela

Qendresa Ibishi

Sarah Memmola

Ardita Begu

Arisa Rexho

Gylten Berisha

Damjana Shtylla

Kejsi Vercani

Sarentina Cako

Ona Mani


Tags: Zega

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018