A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Zhade Tirona

Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  21
BIOGRAFIA: Zhade Tirona is a popular singer of Modern Traditional music. Më datë 14 Gusht 2014, Zhade Tirona publikon videoklipin "Ki Kujdes". Më datë 15 Shkurt 2016, Zhade Tirona publikon videoklipin "S'me Paske Dasht"....

>> Full biography >>


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

Add Official

Social Accounts


Related Artists:

Ditare Gashi

Arjana Leti

Peki Paloka

Marjana Hila

Bardha Dernogllava

Anila Hoxha Gjermeni

Elmaze Jashari

Egzona Ajeti

Drita Jetishi - Sahiti

Arjeta Sejdiu


Tags: Zhade Tirona

Add an e-Card
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
lyrics.al © 2007 - 2018