• January 17, 2021

Në prag të ardhjes së bebit, Eli me bashkëshorten sjellin fotosesionin mahnitës

Eli G Senaj pritet që së shpejti të bëhet baba për herë të parë, këtë e ka konfirmuar tashmë disa muaj më herët por në prag të ardhjes së bebit,…

Vokal i jashtëzakonshëm, ja si këndon turqisht Egzona Gurguri

Këngëtarja kosovare Egzona Gurguri është rikthyer fuqishëm në skenë me publikimin e një cover-i në gjuhën turke, një hit që këndohet nga Mustafa Ceceli & Ekin Uzunlar e që titullohet…

Geni Nishtulla Nuk është Vetëm ! Ai Jep Urimet për Festat e Fundvitit Bashk me

Geni Nishtulla artisti shumë i dashur për publikun shqiptar siq duket nuk është më beqar. Vajza që ka në krah nuk e dim akoma se kush është . Por ne…

‘Aftësitë e mia’, kështu thotë Agresioni

Kohët e fundit kemi shumë reper të cilët po vinë në tregun shqiptarë por thuajse të gjithë po sjellin kuantitet ndërsa të rrallë janë ata që po sjellin kualitet në…

EMYX po sjell projektin e ri

Artisti i ri e mjaft i talentuar nga Shqipëria, po sjell një projekt të ri. Bëhet fjalë për aeristin Emiljano Mjerushaj, me nofkën EMYX, shkruan FolDrejt. Tekstin e ka shkruar…

Ngjarja tronditëse në Viti: Dyshohet se burri vrau gruan, dy djemtë e tij dhe pastaj veten

Një vrasje e katërfishtë ka ndodhur në fshatin Pozhoran të Komunës së Vitisë.Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës në rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani.“Informata e para qëndrojnë…

Detajet e tjera rreth vrasjes së katërfisht në Viti

Një vrasje e katërfisht ka ndodhur para pak çastesh në fshatin Pozheran të Vitisë. Burime të Reporteri.net thonë se dyshohet se V. Z ka vrarë gruan, dy fëmijët e më…

Një natë para vitit të ri, burri nga Vitia vret gruan, dy djemtë e më pas veten

Një vrasje e katërfishtë ka ndodhur në fshatin Pozhoran të Komunës së Vitisë. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës në rajonin e Gjilanit, Ismet Hashani. “Informata e…

Del me një reagim vëllai i 30 vjeçarit që vrau babain në Prizren

Agan Halili, vëllai i dorasit me inicialet M.H, 30-vjeçar, që vrau babain e tij sot me thikë në Prizren, ka thënë se i vëllai i tij ka probleme mendore tash…

Premierë “Du und Ich” Projekti i ri internacional nga Albi (Foto-Video

Është i ri në moshë po shumë i suksesëshem në industrin muzikore. Albi Hoxha është djaloshi Kosovar i cili prej kohësh jeto në Zvicerr aty ku ka synim dhe tregun…