Lajme

Ish drejtori i Infektives ka diçka për të thënë për Adelinen

Adelina Ismaili është këngëtarja që pëlqehet nga te gjitha gjeneratat, që me stilin e saj unik të veshjes dhe muzikës, ka lënë gjurmë, shkruan “Kosovarja”.

Këngëtarja, për vite me rradhë e ka oas adhurimin e një mase të gjërë njerëzish të të gjitha profileve.

Në një postim të Adelines në Facebook, ka reaguar edhe ish drejtori i Klinikes Infektive të QKUK-së, Hamdi Ramadani, që prej pak kohësh është penzionuar, shkruan “Kosovarja”.

Ramadani, me dashamirësi, i ka dhënë komplimentet më të larta yllit të muzikës.

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Most Popular

Blej online nga shtëpia

Facebook

Copyright © 2020 LYRICS.AL.

To Top