Lajme

Çka s’bën vaki në Kosovë: Shoferi vozit në anën e kundërt të magjistrales Prishtinë-Pejë VIDEO

Një shofer i papërgjegjshëm sot është futur në kahun e kundër të lëvizjes në magjistralen Prishtinë-Pejë,


Një rast i pashembullt është parë sot në magjistralen Prishtinë-Pejë.

Aty një shofer i papërgjegjshëm ka vozitur në kahun e kundërt të rrugës duke rrezikuar kështu vetën si dhe personat e tjerë që gjendeshin në trafik.

E gjithë ngjarja është regjistruar nga vozitësit.

Më poshtë keni videon nga ngjarja. /gazetametro.net

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Most Popular

Blej online nga shtëpia

Pjesë për vetura

Auto Bartje 24/7

Copyright © 2020 LYRICS.AL.

To Top